Arte 168

Genel Özellikler

Asansör
Güvenlik (24 saat)
Hamam
Jenaratör
Oyun Parkı
Spor Alanı
Teknik Servis
Tenis Kortu
Yangın Merdiveni
Yeşil Alan
Yürüyüş Alanı
Yüzme havuzu (Açık)

Detay Özellikler

ADSL
Çelik Kapı
Duşakabin
Ebeveyn Banyosu
Fiber İnternet
Giyinme Odası
Gömme Dolap
Görüntülü Diafon
Klima
Merkezi Isıtma
Sıcak Su
Fiber İnternet

Açıklama

Sadece bakmayın, YAŞAYIN.
Ankara’nın değeri hızla artan bölgelerinden Alacaatlı İncek Yolu üzerinde, özlemini duyduğunuz güvenli bir sitede, sosyal alanlarıyla huzurlu bir yaşam başlıyor. 168 konuttan oluşan Arte 168’de hayatınızı yaşayın!

Arte 168 Konutları, 9581 m2 arazi üzerinde, toplam 50.360 m2 kapalı brüt inşaat alanına sahiptir. İki adet 23 katlı konut kulesinde, 84’er adet konut, toplamda ise 168 adet konut bulunmaktadır. Konutlar üç tip ve 4+1 olarak düzenlenmiştir.

Arte 168’de, konutların her biri için kapalı otopark alanının yanı sıra dış mekanda 87 adet ek otopark yeri vardır. Blokların giriş katında, her biri 415 m2 kapalı alana sahip sosyal alan bulunur. Dış mekanda ise, 840 m2 kullanım alanı olan açık havuzun yanı sıra yürüme yolları, fitness alanı, çocuk oyun alanları ve ayrıca tenis kortu ve basketbol sahası bulunur.

A. SİTE İÇİ VE MÜŞTEREK ALANLARIN MAHAL LİSTESİ 

ELEKTRİK TESİSATI : Sitenin tüm ihtiyacını karşılayacak güçte elektrik enerjisi temini ile ilgili altyapı işleri ve besleme hatları çekilecektir. Blok girişleri, blok sahanlıkları, asansörler, çevre aydınlatmalar, bina su ve yangın deposu hidroforları ile birlikte dairelerin kombi ve bir aydınlatma lambası için kesintisiz enerji ihtiyacını karşılayacak kapasitede jeneratör konulacaktır. Her dairenin kendi sayacı olacaktır.

INTERCOM TESİSATI : Daire içi görüntülü Intercom sistemi kurulacak bu sistemle, dairelerin blok kapısı ile görüntülü konuşma, kapı otomatiğine kumanda etme, site girişi ile görüntülü ve ortak tesislerde sesli görüşme imkanı da sağlanmış olacaktır.

TELEFON TESİSATI : Dairelerin ve müşterek alanların ihtiyacına göre telefon şebeke altyapısı tesis edilecektir. İnternet alt yapısı tüm dairelerde kurulacaktır.
SIHHİ TESİSAT : Şebeke suyu depoları gerekli kapasitede yapılacak ve hidroforlarla dairelere su temini sağlanacaktır. Her dairenin kendi sayacı olacaktır.

DOĞALGAZ TESİSATI : Site merkezi sistemle ısıtılacaktır. Isıtma sistemi Buderus, Viessman vb. marka tesis edilecektir.

KAPALI OTOPARKLAR : Dairelerin tümüne 1 adet kapalı 1 adet açık otopark imkanı verilecektir.

SPOR TESİSLERİ : Çok amaçlı spor oyun alanları, yürüyüş parkuru, çocuk oyun olanları yapılacaktır.

PEYZAJ : Sitenin peyzajı, sert zeminler, ağaçlandırma, rekreasyon, fıskiyeler ile birlikte otomatik bahçe sulama altyapısı yapılacaktır.

TV TESİSATI: Binaların televizyon tesisatları merkezi kablolu yayın, Digitürk ve D-Smart sistemine göre yapılacaktır.

SİTE GÜVENLİK : Site çevresi duvarlarla çevrilecek, giriş-çıkış noktalarında otomatik bariyer konulacaktır. Bariyerin yanında kontrol binası yer alacaktır.

ASANSÖRLER : Her bir blokta, otoparklara kadar inen yük asansörü niteliğinde, paslanmaz çelik kapı ve kabinli asansör yer alacaktır. Asansörler çift hızlı olacaktır.
SOSYAL TESİSLER

B. KABA YAPI MAHAL LİSTESİ

ZEMİN,TEMEL VE BİNA : Temel drenaj sistemi yapılacaktır. Binalar jeolojik etüd değerine göre projelendirilen ve hesaplanan temel sistemi ile inşa edilecektir.

DIŞ CEPHE : Dış cephe duvarlarında bims veya tuğla, iç duvarlar ise tuğla veya ytong ve betonarme perde vs. yapılacaktır. Dış cepheler suya dayanıklı dış cephe boyası ile boyanacaktır. Mimari projede tanımlanan yerlerde dış cephe kaplaması uygulanacaktır. Dış cephelerde ısı köprüsünü engellemek için projede belirtilen değerlerine uygun mantolama yapılacaktır.

SU VE ISI YALITIMI : Bina bodrumlarında dış perde duvarlara dışarıdan kristalize su yalıtımı, tavanda ısı yalıtımı yapılacaktır. Isı izolasyonu için dış yüzeyden komple mantolama yapılacaktır.

ÇATILAR : Çatılar, teras çatı olup su ve ısı yalıtımı yapılacaktır.

C. İNCE YAPI MAHAL LİSTESİ

GENEL : İç mimari projesine göre uygulanacak örnek blok girişi ve örnek dairenin onayını takiben tüm siteye yönelik uygulama tamamlanacaktır.

BLOK GİRİŞLERİ : Döşeme, duvarlar ve asansör sövesi granit ile kaplanacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri tekstürlü akrilik boya yapılacaktır.

DAİRE İÇİ KAPILARI : Dairelerin kasa ve pervazları ahşap kanatlar ise balon pres veya ahşap kaplamalı kanat olacaktır.

DOĞRAMALAR: Doğramalar ısı yalıtımlı aluminyum doğrama olacak, ısıcam kullanılacaktır. Dairelerin tümünde kanatlarda çift açılım mekanizmalı menteşe uygulanacaktır.

DAİRE DIŞ KAPILARI: Ahşap görünümlü çelik kapı olacaktır.

DİĞER AKSESUARLAR: Wc, banyo, teras, merdiven holleri, ortak alanlar, bahçe, otopark ve balkonlara aydınlatma elemanı takılacaktır.

KLİMA TESİSATI: İsteğe bağlı olarak dairelerin salonlarında split klima için gerekli elektrik tesisatı ve hazırlığı yapılacaktır.

ISITMA TESİSATI: Her dairenin ısıtması merkezi sağlanacaktır. Kalorifer tesisatı yapılacak, panel radyatörler takılacaktır.

ELEKTRİK TESİSATI: Daire içinde salon ve tüm yatak odalarına telefon prizi ve TV prizi konulacaktır. Bunlara ek olarak mutfaklarda telefon ve TV prizi, antrede telefon prizi yapılacaktır.

TELEFON TESİSATI: Her dairede 3 harici telefon hattı ve internet için altyapı kurulacaktır.

ANTRE VE KORİDOR: Döşeme Kaplaması 1. sınıf yerli seramik (Çanakkale, Vitra) Duvar Kaplaması Alçı sıva üzeri duvar kağıdı, Tavan Kaplaması Saten alçı üzeri plastik boya, mobilya, vestiyer dolabı

SALON: Döşeme Kaplaması Lamine Parke Duvar Kaplaması Alçı sıva üzeri duvar kağıdı Tavan Kaplaması Saten alçı üzeri plastik boya

EBEVEYN YATAK ODALARI: Döşeme Kaplaması Lamine Parke Duvar Kaplaması Alçı sıva üzeri duvar kağıdı Tavan Kaplaması Saten alçı üzeri plastik boya

YATAK ODALARI : Döşeme Kaplaması Lamine Parke Duvar Kaplaması Alçı sıva üzeri duvar kağıdı Tavan Kaplaması Saten alçı üzeri plastik boya

BANYOLAR Döşeme Kaplaması:1. sınıf yerli seramik (Çanakkale, Vitra)

Duvar Kaplaması: 1. sınıf yerli fayans ve bordür (Çanakkale, Vitra)

Tavan Kaplaması: Saten alçı sıva üzeri plastik boya. Armatür; 1. sınıf yerli armatür (ECA, Artema veya Grohe) Vitrifiye; 1. sınıf yerli vitrifiye. (Çanakkale, Vitra) Genel banyolarda akrilik duş teknesi ve ahşap kaplama veya lake banyo dolabı ebeveyn banyolarda akrilik küvet ve ahşap kaplama veya lake banyo dolabı

WC Döşeme Kaplaması: 1. sınıf yerli seramik (Çanakkale, Vitra) Duvar Kaplaması:1. sınıf yerli fayans ve bordür (Çanakkale, Vitra) Tavan Kaplaması Saten alçı sıva üzeri plastik boya Armatür 1. Sınıf yerli armatür (ECA, Artema, Grohe) Vitrifiye 1. Sınıf yerli vitrifiye (Çanakkale, Vitra)

MUTFAK Döşeme Kaplaması: 1. sınıf yerli seramik (Çanakkale, Vitra) Duvar Kaplaması Alçı sıva üzeri su bazlı boya, tezgah üstü seramik . Tavan Kaplaması Saten alçı sıva üzeri plastik boya Mutfak Dolapları Tüm dairelerde 1. sınıf marka mutfak dolabı, akrilik veya granit tezgah Armatür; 1. Sınıf yerli armatür (ECA, Artema, Grohe) Mutfak Aksesuarları Tüm dairelerde aspiratör, eviye ve ankastre ürünleri montajı yapılmış olarak müşteriye teslim edilecektir. (Buzdolabı ve mikrodalga fırın hariç)

BALKONLAR Döşeme Kaplaması: 1. sınıf yerli seramik (Çanakkale, Vitra) Duvar Kaplaması: Suya dayanıklı dış cephe boyası ile boyanacaktır. Mimari projede tanımlanan yerlerde kompakt panel veya thermowood dış cephe kaplaması uygulanacaktır. Tavan kaplaması suya dayanıklı dış cephe boyası ile boyanacaktır
İMALATLARDA TÜM UYGULAMA VE DETAY PROJELERİ ESAS ALINACAKTIR. Arte İnşaat projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tercih Edilen Emlakçı

Proje Tipi

İstatistikler

107 Görüntülenme
1 Oy
0 Favori
1 Paylaşım

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.

Benzer Projeler

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez


web tasarım
seo hizmeti
neo sambu