Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezi

Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezi

Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezi İnönü Mahallesi Kartal Caddesinde bulunmaktadır.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde 4 Hekim görev yapmaktadır. Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezinden hizmet almadan önce hekimlerin yeni bir nüfus kabul edip edemeyeceğinden emin olunuz. Aile sağlığı merkezlerinde görev yapan hekimler 4000′ den fazla nüfusa hizmet verememektedir.

 

Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezinde 3 Hekim 4000 nüfusa hizmet vermektedir. 1 Hekim 3500 – 4000 arasında nüfusa hizmet vermektedir. Bu Aile Sağlığı Merkezinde 1 Hekim yeni nüfus kabul etmeye müsaittir. Eğer Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisinin sizin Aile Hekiminiz olmasını istiyorsanız E- Nabız uygulaması üzerinden tercih ettiğiniz hekimi Aile Hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

 

Aile Hekimi değişiklikleri sistem gereği her ayın 5′ i ile 21′ i arasında yapılırsa aygın gün aktif olmaktadır. 21′ i 5′ i arasındaki tarihlerde yapılırsa sonraki ayın 6′ sında aktif hale gelir. Yapacağınız hekim değişikliklerinde bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisini Aile Hekiminiz olarak seçtikten sonra Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezine yapacağınız ilk ziyarette Aile Hekiminizin haftalık çalışma programını öğreniniz. Bu sayede doktorunuzun görev yaptığı zamanlarda hizmet alırsınız.

 

Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezinden tahlil hizmeti almadan önce Aile Hekiminizden bu Aile Sağlığı Merkezinde hangi tahlillerin yapıldığını dair bilgi alınız. Eğer ziyaretiniz rutin kontrol için veya rapor almak amaçlı ise ALO 182 veya MHRS (mhrs.gov.tr) internet sitesinden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Telefon Numarası: 0216 576 34 02

 

Adres: İnönü Mahallesi Kartal Caddesi No: 30 Ataşehir / İstanbul

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/HEzrKdxPhc6an6Cu6

 

Navigasyon Koordinatı: 40.97880168172588, 29.132463392614923

 

Ulaşım

İETT Garajı (226591) otobüs durağına 300 metre – 3 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Ataşehir İnönü Aile Sağlığı Merkezi hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yaparak bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email