Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi Ferhatpaşa Mahallesi Yolcu Sokakta bulunmaktadır.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde 4 Hekim görev yapmaktadır. Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezinden hizmet almadan önce hekimlerin yeni bir nüfus kabul edip edemeyeceğinden emin olunuz. Aile sağlığı merkezlerinde görev yapan hekimler 4000′ den fazla nüfusa hizmet verememektedir.

 

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezinde 2 Hekim 4000′ den fazla nüfusa, 2 hekim 3500 – 4000 nüfusa hizmet vermektedir. Bu Aile Sağlığı Merkezinde 2 Hekim yeni nüfus kabul etmeye müsaittir. Eğer Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisinin sizin Aile Hekiminiz olmasını istiyorsanız E- Nabız uygulaması üzerinden tercih ettiğiniz hekimi Aile Hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

 

Aile Hekimi değişiklikleri sistem gereği her ayın 5′ i ile 21′ i arasında yapılırsa aygın gün aktif olmaktadır. 21′ i 5′ i arasındaki tarihlerde yapılırsa sonraki ayın 6′ sında aktif hale gelir. Yapacağınız hekim değişikliklerinde bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisini Aile Hekiminiz olarak seçtikten sonra Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezine yapacağınız ilk ziyarette Aile Hekiminizin haftalık çalışma programını öğreniniz. Bu sayede doktorunuzun görev yaptığı zamanlarda hizmet alırsınız.

 

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezinden tahlil hizmeti almadan önce Aile Hekiminizden bu Aile Sağlığı Merkezinde hangi tahlillerin yapıldığını dair bilgi alınız. Eğer ziyaretiniz rutin kontrol için veya rapor almak amaçlı ise ALO 182 veya MHRS (mhrs.gov.tr) internet sitesinden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Telefon Numarası:  0216 471 52 48

 

Adres: Ferhatpaşa Mahallesi Yolcu Sokak No: 3 Ataşehir / İstanbul

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/RnfpigzpgLWffgP19

 

Navigasyon Koordinatı: 40.97903737971958, 29.181318576703625

 

Ulaşım

Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi (207151) otobüs durağına 200 metre -2 dakika yürüme mesafesindedir. Bu duraktan geçen otobüs hatları:

19 Ferhatpaşa / Yeditepe Üniversitesi – Kadıköy

19FS Ferhatpaşa – Soyak Yenişehir

 

Ferhatpaşa Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yaparak bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email