Modda Bayraklı

Modda Bayraklı

Proje Hakkında Genel Bilgi

Modda Bayraklı Bayraklı ilçesi Mansuroğlu mahallesi 286/1. sokakta buluna 96 adet konuttan oluşan bir rezidanstır. Projede konutlar 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmıştır, evler 77 m2 ile 97 m2 arasında büyüklüklere sahiptir.

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/9DB37GiMDbQGpYSa7

 

Navigasyon Koordinatı: 38.45094884950398, 27.18545961534072

Proje İlanı

Modda Bayraklı Projesinin Satılık veya Kiralık İlanınızın Bu Alanda Yer Alması İçin Tercih Edilen Emlakçı Olun.

 

Merak Ettiğiniz Sorular İçin Yardım Bölümümüzü İnceleyebilirsiniz.

 

 

Fiyat Bilgisi

Modda Bayraklı projesinin bulunduğu bölgedeki konut fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, yapacağınız değerlendirmede "Fiyat Bilgisi İstiyorum" talebinde bulunmayı unutmayınız. En kısa sürede sizin için bölge analizi yapıp hem "Satılık" hem de "Kiralık" fiyat değerlendirmelerini ücretsiz olarak size sunacağız.

Genel Özellikler

Asansör
Fitness
Hamam
Sauna
Yüzme havuzu (Kapalı)

Daire Tipleri

2+1
3+1

Detay Özellikler

Klima
Merkezi Isıtma
May 10, 2021
5
5
Harika

Modda Bayraklı Değerlendirmesi

Modda Bayraklı hakkında bir değerlendirme yaparak yorum ve puanlamanız ile proje hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla Daha az
0 Liked 0 Shared

Açıklama

Ulaşım: Modda Bayraklı, İzban Bayraklı Metro İstasyonuna 2,7 km – 40 dakika yürüme mesafesindedir. İzban Halkapınar Metro İstasyonuna 2,7 km – 40 dakika yürüme mesafesindedir. İzban İstasyon Metro İstasyonuna 1,0 km – 15 dakika yürüme mesafesindedir.

Resmi Kurumlar: Modda Bayraklı, Bayraklı Kaymakamlığına 3,5 km – 45 dakika yürüme mesafesindedir. Bayraklı İlçe Nüfus Müdürlüğüne 1,4 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. İzmir Adliyesine 900 metre – 10 dakika yürüme mesafesindedir. İzmir Bölge Adliye Mahkemesine 1,2 km – 15 dakika yürüme mesafesindedir. Bayraklı Belediyesine 3,3 km – 45 dakika yürüme mesafesindedir. İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanlığına 5,6 km – 1 saat 15 dakika yürüme mesafesindedir. Özkanlar Polis Merkezine 1,4 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. En yakın Ptt şubesine (Manas Bulvarı) 550 metre – 8 dakika yürüme mesafesindedir.

Hastaneler: Modda Bayraklı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine 2,9 km – 40 dakika yürüme mesafesindedir. Bornova Tepecik Eğitim ve Araştırma hastanesine 2,5 km – 35 dakika yürüme mesafesindedir. Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesine 2,2 km – 30 dakika yürüme mesafesindedir.

Okullar: Modda Bayraklı, Attaroğlu İlkokuluna 1 km – 15 dakika yürüme mesafesinde. Özkanlar İlkokuluna 1,6 km – 20 dakika yürüme mesafesinde. Mustafa Kemal Anadolu Lisesine 2 km – 30 dakika yürüme mesafesinde. Batı Anadolu Sağlık Meslek Lisesine 800 metre – 10 dakika yürüme mesafesinde. Şifa Üniversitesi Rektörlüğüne 400 metre – 5 dakika yürüme mesafesindedir. Yaşar Üniversitesine 1,9 km – 30 dakika yürüme mesafesindedir. Ege Üniversitesi Rektörlüğüne 4,4 km – 1 saat yürüme mesafesindedir.

Bankalar: Modda Bayraklı Vakıfbank Ankara Caddesi Şubesine 200 metre – 5 dakika yürüme mesafesindedir. Türkiye İşbankası Manavkuyu Şubesine 500 metre 6 dakika yürüme mesafesindedir. Yapıkredi Manavkuyu Şubesine 700 metre – 10 dakika yürüme mesafesindedir. TEB Manavkuyu şubesine 700 metre – 10 dakika yürüme mesafesindedir.

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez. www.evdegerlendir.com sitesinde yer alan inşaat projelerinin yapımcısı veya hak sahibi değiliz. İş bu internet sitesi yalnızca söz konusu projelerin tanıtılması, gerek satıcıların ve gerek kullanıcıların söz konusu projeler hakkında değerlendirmelerini sunabilmeleri için oluşturulan bir platformdur. Sitemizde yer alan hiçbir proje ile ilgili hak iddia etmiyoruz, projeler veya projelerin sahibi olduğu firmalar ile hiçbir ilgimiz yoktur

Tercih Edilen Emlakçı

Proje Tipi

İstatistikler

117 Görüntülenme
1 Oy
0 Favori
3 Paylaşım

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.

Benzer Projeler