Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezi

Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezi

Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezi İçerenköy Mahallesi Postacılar Sokakta bulunmaktadır.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde 5 Hekim görev yapmaktadır. Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezinden hizmet almadan önce hekimlerin yeni bir nüfus kabul edip edemeyeceğinden emin olunuz. Aile sağlığı merkezlerinde görev yapan hekimler 4000′ den fazla nüfusa hizmet verememektedir.

 

Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezinde 4 Hekim 3500 – 4000 nüfüsa, 1 Hekim 3500′ den az nüfusa hizmet vermektedir. Bu Aile Sağlığı Merkezinde 5 Hekim yeni nüfus kabul etmeye müsaittir. Eğer Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisinin sizin Aile Hekiminiz olmasını istiyorsanız E- Nabız uygulaması üzerinden tercih ettiğiniz hekimi Aile Hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

 

Aile Hekimi değişiklikleri sistem gereği her ayın 5′ i ile 21′ i arasında yapılırsa aygın gün aktif olmaktadır. 21′ i 5′ i arasındaki tarihlerde yapılırsa sonraki ayın 6′ sında aktif hale gelir. Yapacağınız hekim değişikliklerinde bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisini Aile Hekiminiz olarak seçtikten sonra Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezine yapacağınız ilk ziyarette Aile Hekiminizin haftalık çalışma programını öğreniniz. Bu sayede doktorunuzun görev yaptığı zamanlarda hizmet alırsınız.

 

Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezinden tahlil hizmeti almadan önce Aile Hekiminizden bu Aile Sağlığı Merkezinde hangi tahlillerin yapıldığını dair bilgi alınız. Eğer ziyaretiniz rutin kontrol için veya rapor almak amaçlı ise ALO 182 veya MHRS (mhrs.gov.tr) internet sitesinden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Telefon Numarası: 0216 469 93 62

 

Adres: İçerenköy Mahallesi Postacılar Sokak No: 20 Ataşehir / İstanbul

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/HEE9pCxryanxeSeQ9

 

Navigasyon Koordinatı: 40.97683020342047, 29.111113053977824

 

Ulaşım

Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi otobüs durağına 200 metre – 2 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezine hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yaparak bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email