Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezi

Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezi

Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezi Kayışdağı Mahallesi Uslu Caddesinde bulunmaktadır.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde 7 Hekim görev yapmaktadır. Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezinden hizmet almadan önce hekimlerin yeni bir nüfus kabul edip edemeyeceğinden emin olunuz. Aile sağlığı merkezlerinde görev yapan hekimler 4000′ den fazla nüfusa hizmet verememektedir.

 

Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezinde 7 Hekim 3500 – 4000 arasına hizmet vermektedir. Bu Aile Sağlığı Merkezinde 7 Hekim yeni nüfus kabul etmeye müsaittir. Eğer Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisinin sizin Aile Hekiminiz olmasını istiyorsanız E- Nabız uygulaması üzerinden tercih ettiğiniz hekimi Aile Hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

 

Aile Hekimi değişiklikleri sistem gereği her ayın 5′ i ile 21′ i arasında yapılırsa aygın gün aktif olmaktadır. 21′ i 5′ i arasındaki tarihlerde yapılırsa sonraki ayın 6′ sında aktif hale gelir. Yapacağınız hekim değişikliklerinde bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisini Aile Hekiminiz olarak seçtikten sonra Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezine yapacağınız ilk ziyarette Aile Hekiminizin haftalık çalışma programını öğreniniz. Bu sayede doktorunuzun görev yaptığı zamanlarda hizmet alırsınız.

 

Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezinden tahlil hizmeti almadan önce Aile Hekiminizden bu Aile Sağlığı Merkezinde hangi tahlillerin yapıldığını dair bilgi alınız. Eğer ziyaretiniz rutin kontrol için veya rapor almak amaçlı ise ALO 182 veya MHRS (mhrs.gov.tr) internet sitesinden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Telefon Numarası: 0216 660 17 10

 

Adres: Kayışdağı Mahallesi Uslu Caddesi No: 129 Ataşehir / İstanbul

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/VHTSQ8F1LiCKyEHx7

 

Navigasyon Koordinatı: 40.98194471909133, 29.15584239963649

 

Ulaşım

Kayışdağı Mahallesi otobüs durağına 200 metre – 2 dakika yürüme mesafesindedir.

 

 

Kayışdağı Aile Sağlığı Merkezi hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yaparak bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email