Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezi

Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezi

Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezi Küçükbakkalköy Mahallesi Uzay Sokakta bulunmaktadır.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde 4 Hekim görev yapmaktadır. Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezinde hizmet almadan önce hekimlerin yeni bir nüfus kabul edip edemeyeceğinden emin olunuz. Aile sağlığı merkezlerinde görev yapan hekimler 4000′ den fazla nüfusa hizmet verememektedir.

 

Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezinde 3 Hekim 3500 – 4000 nüfusa, 1 Hekim 3500′ den az nüfusa hizmet vermektedir. Eğer Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisinin sizin Aile Hekiminiz olmasını istiyorsanız E- Nabız uygulaması üzerinden tercih ettiğiniz hekimi Aile Hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

 

Aile Hekimi değişiklikleri sistem gereği her ayın 5′ i ile 21′ i arasında yapılırsa aygın gün aktif olmaktadır. 21′ i 5′ i arasındaki tarihlerde yapılırsa sonraki ayın 6′ sında aktif hale gelir. Yapacağınız hekim değişikliklerinde bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisini Aile Hekiminiz olarak seçtikten sonra Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezine yapacağınız ilk ziyarette Aile Hekiminizin haftalık çalışma programını öğreniniz. Bu sayede doktorunuzun görev yaptığı zamanlarda hizmet alırsınız.

 

Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezinden tahlil hizmeti almadan önce Aile Hekiminizden bu Aile Sağlığı Merkezinde hangi tahlillerin yapıldığını dair bilgi alınız. Eğer ziyaretiniz rutin kontrol için veya rapor almak amaçlı ise ALO 182 veya MHRS (mhrs.gov.tr) internet sitesinden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Telefon Numarası: 0216 576 03 46

 

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Uzay Sokak No: 16 Ataşehir / İstanbul

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/iQ1rhjAckfoiNEGL8

 

Navigasyon Koordinatı: 40.980530723140284, 29.12533454173605

 

Ulaşım

Küçükbakkalköy Merkez Camii otobüs durağına 400 metre – 5 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Küçükbakkalköy Aile Sağlığı Merkezi hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yaparak bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email