Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezi

Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezi

Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezi Mevlana Mahallesi Mevlana Caddesinde bulunmaktadır.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde 6 Hekim görev yapmaktadır. Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezinden hizmet almadan önce hekimlerin yeni bir nüfus kabul edip edemeyeceğinden emin olunuz. Aile sağlığı merkezlerinde görev yapan hekimler 4000′ den fazla nüfusa hizmet verememektedir.

 

Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezinde 5 Hekim 3500′ den az nüfusa, 1 Hekim 3500 – 4000 arasında nüfusa hizmet vermektedir. Bu Aile Sağlığı Merkezinde 6 Hekim yeni nüfus kabul etmeye müsaittir. Eğer Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisinin sizin Aile Hekiminiz olmasını istiyorsanız E- Nabız uygulaması üzerinden tercih ettiğiniz hekimi Aile Hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

 

Aile Hekimi değişiklikleri sistem gereği her ayın 5′ i ile 21′ i arasında yapılırsa aygın gün aktif olmaktadır. 21′ i 5′ i arasındaki tarihlerde yapılırsa sonraki ayın 6′ sında aktif hale gelir. Yapacağınız hekim değişikliklerinde bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisini Aile Hekiminiz olarak seçtikten sonra Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezine yapacağınız ilk ziyarette Aile Hekiminizin haftalık çalışma programını öğreniniz. Bu sayede doktorunuzun görev yaptığı zamanlarda hizmet alırsınız.

 

Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezinden tahlil hizmeti almadan önce Aile Hekiminizden bu Aile Sağlığı Merkezinde hangi tahlillerin yapıldığını dair bilgi alınız. Eğer ziyaretiniz rutin kontrol için veya rapor almak amaçlı ise ALO 182 veya MHRS (mhrs.gov.tr) internet sitesinden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Telefon Numarası: 0216 540 13 44

 

Adres: Mevlana Mahallesi Mevlana Caddesi No: 1 Ataşehir / İstanbul

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/KJaZhkLeQF14iCZA7

 

Harita Koordinatı: 40.99041471141253, 29.152811807955647

Ulaşım

 

Türkiş 1. Kısım Otobüs durağına 300 metre – 3 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Şerif Ali Çiftliği Aile Sağlığı Merkezi hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yaparak bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

 

 

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email