Tercih Edilen Emlakçı Sözleşmesi

Tanım:  “Tercih edilen Emlakçı” bir üyelik paketi olup evdegerlendir.com internet sitesinde ücret karşılığı satılan bir üyelik paketidir. Bu statüyü satın almak için evdegerlendir.com internet sitesine üye olunması gerekmektedir.

 

evdegerlendir.com bu sözleşme metininde “site” olarak adlandırılacaktır. Tercih edilen emlakçı paketini satın alan kişi ise “Tercih Edilen Emlakçı” olarak adlandırılacaktır.

 

1) Site tercih edilen emlakçı sözleşmesini herhangi bir bildirimde bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikler “tercih edilen emlakçı” sözleşmesinde yayınlandığı tarihten itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaktır.

 

2) Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi bu sözleşmede belirtilen ve ödeme yapılan proje için geçerlidir. Bu statü sözleşme imzalandıktan ve ödeme yapıldıktan sonra başka bir kişi veya üyeye devir edilemez.

3) Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi yıllık 200 TL’ dir.

4) Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi sadece sözleşmede belirtilen ve ödeme yapılan proje için 365 gün geçerlidir. Bu süre sonunda Tercih edilen emlakçı statüsü yenilenmez ise süre bitiminde site başka bir evdegerlendir.com üyesine bu projeyi satabilir. 365 günlük süre bitiminde site daha önce belirlediği tercih edilen emlakçı statüsünün fiyatını değiştirebilir. 365 günlük sürenin sonunda aynı üye aynı proje için tekrar bir tercih edilen üyelik statüsünü satın almak isterse belirlenen proje için üyelik süresinin tekrar belirtildiği bir tercih edilen emlakçı sözleşmesi imzalamak zorundadır. Eski sözleşme süre sonunda iptal olmuş sayılır.

 

5) Tercih Edilen Emlakçı paketi otomatik olarak yenilenmez.

 

6) Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi bir projenin tamamını kapsamaktadır. Proje bloklar, parselleri ya da adaları ayrı bir şekilde bölünemez. Bir projenin tercih edilen emlakçısı projenin tüm bölümleri ile ilgilidir.

 

7) Tercih Edilen Emlakçı paketi başka bir üyeye devir edilemez. Projeye ait başka bir kişi veya kurumun ilanı yayınlanamaz.

 

8) Tercih Edilen Emlakçı sadece kendisine veya emlak ofisine ait olan satılık veya kiralık ilanlarını ilgili projenin ilan bölümüne ekleyebilir.

 

9) Tercih edilen emlakçı paketi kapsamı; bir projede tercih edilen emlakçı olduktan sonra site, sitenin “Faydalı Bilgiler” bölümünde yayınlanmak üzere Tercih Edilen Emlakçı’ nın iletişim bilgilerini ve projenin detaylarını içeren bir makale yayınlayacak.

Tercih Edilen Emlakçı projede bulunan “Projenin İlanı” kısmına kendisine ait satılık ve kiralık ilanlarını yayınlayabilir. Tercih Edilen Emlakçı projede bulunan “Logo, Kapak Görseli, Projenin Öne Çıkan Görseli, İletişim Bilgileri, Videolar, Fotoğraf Galerisi, PDF Katalog, Genel Özellikler, Detay Özellikler, Daire Özellikleri” bölümlerini kendi isteğine göre düzenleyebilir. Site “Fotoğraf Galerisi” bölümüne 16 adet fotoğraf yükleyebilir.

Tercih Edilen Emlakçı projede bulunan “Projenin Durumu, Proje Hakkında Genel Bilgi, Proje Tipi, Proje Adresi, Proje Detayları, Projenin Durumu” bölümlerini değiştiremez.

Tercih Edilen Emlakçı’ nın projede yaptığı her değişiklik site tarafından onaylanarak yayınlanmaktadır. Tercih Edilen Emlakçı’ nın yaptığı değişiklikler site tarafından onaylanmadığı takdirde site tarafından uygun bulduğu düzenlemeleri yapma hakkında sahiptir.

 

10) Tercih edilen emlakçı, site ile bağlantıya geçmek istediğinde [email protected] adresine email gönderebilir. Site ile tercih edilen emlakçı arasındaki iletişim yazılı olmak zorundadır.

 

11) Site 3. kişi (gerçek veya tüzel) kişilerden site genelinde reklam alabilir. Bu reklamlara sizin projeniz de dahil olabilir.

 

12) Site arıza, bakım ve olası diğer teknik aksaklıklar sebebi ile bakıma alınabilir bu sebepten dolayı “Tercih Edilen Emlakçı” üyelik paketi sitenin bakımda kaldığı süre boyunca devam etmiş sayılır.

 

13) Üye Tercih Edilen Emlakçı paketini onaylamak için bu sözleşmenin çıktısını alıp. Sözleşmenin sağ alt köşesini adı ve soyadını yazıp imzalayıp [email protected] adresine göndermesi gereklidir. Tercih Edilen Emlakçı paketi için bir ödeme yapılmaz ise sözleşmenin bir geçerliliği yoktur. Üyelik paketinin başlangıcı ödeme yapıldığı tarihten itibarendir.

 

 

 

 

 

Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketini kapsayan proje ……………………………………………………….

 

Tarih

 

Üyenin   Adı Soyadı

 

Fatura Adresi

 

İmzası