Tercih Edilen Emlakçı Sözleşmesi

Tanım:  “Tercih edilen Emlakçı” bir üyelik paketi olup evdegerlendir.com internet sitesinde ücret karşılığı satılan bir üyelik paketidir. Bu statüyü satın almak için evdegerlendir.com internet sitesine üye olunması gerekmektedir.

 

evdegerlendir.com bu sözleşme metininde “site” olarak adlandırılacaktır. Tercih edilen emlakçı paketini satın alan kişi ise “Tercih Edilen Emlakçı” olarak adlandırılacaktır.

 

1) Site tercih edilen emlakçı sözleşmesini herhangi bir bildirimde bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikler “tercih edilen emlakçı” sözleşmesinde yayınlandığı tarihten itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaktır.

 

2) Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi bu sözleşmede belirtilen ve ödeme yapılan proje için geçerlidir. Bu statü sözleşme imzalandıktan ve ödeme yapıldıktan sonra başka bir kişi veya üyeye devir edilemez.

 

3) Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi sadece sözleşmede belirtilen ve ödeme yapılan proje için 365 gün geçerlidir. Bu süre sonunda Tercih edilen emlakçı statüsü yenilenmez ise süre bitiminde site başka bir evdegerlendir.com üyesine bu projeyi satabilir. 365 günlük süre bitiminde site daha önce belirlediği tercih edilen emlakçı statüsünün fiyatını değiştirebilir. 365 günlük sürenin sonunda aynı üye aynı proje için tekrar bir tercih edilen üyelik statüsünü satın almak isterse belirlenen proje için üyelik süresinin tekrar belirtildiği bir tercih edilen emlakçı sözleşmesi imzalamak zorundadır. Eski sözleşme süre sonunda iptal olmuş sayılır.

 

4) Tercih Edilen Emlakçı paketi otomatik olarak yenilenmez.

 

5) Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi bir projenin tamamını kapsamaktadır. Proje bloklar, parselleri ya da adaları ayrı bir şekilde bölününemez. Bir projenin tercih edilen emlakçısı projenin tüm bölümleri ile ilgilidir.

 

6) Tercih Edilen Emlakçı paketi başka bir üyeye devir edilemez.

 

7) Tercih Edilen Emlakçı sadece kendisine veya emlak ofisine ait olan satılık veya kiralık ilanlarını ilgili projenin ilan bölümüne ekleyebilir.

 

8) Tercih edilen emlakçı paketi kapsamı; bir projede tercih edilen emlakçı olduktan sonra site proje değerlendirmesinde sizin hazırlayacağınız bir tanıtım yazısı hazırlayacak ve bu yazıyı projede değerlendirmelere sabitleyecektir. Aynı şekilde sizin seçeceğiniz 8 adet fotoğraf bu değerlendirmeye eklenecektir. Tercih Edilen Emlakçı üye profilinde kişinin kendisine ait sosyal medya hesaplarını, telefon numarasını ve iş adresini paylaşabilir.

 

9) Tercih edilen emlakçı, site ile bağlantıya geçmek istediğinde iletisim@evdegerlendir.com adresine email gönderebilir. Site ile tercih edilen emlakçı arasındaki iletişim yazılı olmak zorundadır.

 

10) Site 3. kişi (gerçek veya tüzel) kişilerden site genelinde reklam alabilir. Bu reklamlara sizin projeniz de dahil olabilir.

 

11) Üye Tercih Edilen Emlakçı paketini onaylamak için bu sözleşmenin çıktısını alıp. Sözleşmenin sağ alt köşesini adı ve soyadını yazıp imzalayıp iletisim@evdegerlendir.com adresine göndermesi gereklidir. Tercih Edilen Emlakçı paketi için bir ödeme yapılmaz ise sözleşmenin bir geçerliliği yoktur. Üyelik paketinin başlangıcı ödeme yapıldığı tarihten itibarendir.

 

 

 

 

 

Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketini kapsayan proje ……………………………………………………….

 

Tarih

 

Üyenin   Adı Soyadı

 

Fatura Adresi

 

İmzası

web tasarım
seo hizmeti
neo sambu