Parktepe Evleri

Parktepe Evleri

reklam ver

Açıklama

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Beytepe’de, şehrin gürültü ve kalabalığından uzakta,doğayla iç içe bir şekilde konumlandırılmış olan Parktepe Evleri arazi eğimi nedeniyle hiçbir zaman sahip olduğu manzaranın kapanması söz konusu olmayan bir konumdadır.

Parktepe modern tasarım anlayışının etkileriyle tasarlanırken; konumunun getirdiği tüm avantajlar dikkate alınarak planlandı. Bu nedenle Parktepe’de her daire güneşe dönük ve her daire sahip olduğu manzarayı kesintisiz izliyor.

Toplam 10.285 m² arazi üzerinde konumlanan Parktepe’de 2 adet 20 katlı bina yükseliyor. Bu dikey yapılanma sayesinde rekreasyon alanı projenin yaklaşık olarak %70’ini kaplıyor. Üstelik ada parsel olarak iki bulvarın kesişme noktasında yükselen Parktepe, caddeden 7 metrelik yeşil bir bant ile ayrılıyor.

Böylece şehrin betonarme yapılanması bir kenara; Parktepe’de ağaçlar, sosyal donatılar ve minik yürüyüş yolları ile her zaman ferah bir nefes almak mümkün.

Parktepe’nin tüm daireleri modern hayatın gerekliliklerinden ilham alınarak tasarlandığı için; en önemli özellikler dairelerde karşımıza çıkıyor.

Parktepe’nin en küçük daireleri olan 2+1 daireler 171,82 m² yaşam alanı sunuyor. Açık sistemlerle tasarlanan yaşam alanları açık mutfak gibi detaylarla şekillendirilirken; bir yandan da bu açık yapıyı kapatmak isteyen sakinler için olanaklar sunuyor.

Parktepe; sakinlerine, aileleri ile baş başa yaşayacakları mutlu zamanlar vaat ediyor… Peyzaj düzenlemesi, yürüyüş parkuru, 4 mevsim kullanılabilen havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, saunası, fin hamamı, buhar odası, çocuk oyun parkı, toplantı odası, kapalı ve açık otoparkları ile çağdaş bir yaşamın tüm olanakları Parktepe’de! Parktepe’de olduğunuz sürece sevdiklerinizle keyifle vakit geçirmek için yapacak çok şeyiniz olacak.

Genel Özellikler

Asansör
Basketbol Sahası
Güvenlik (24 saat)
Hamam
Jenaratör
Oyun Parkı
Spor Alanı
Teknik Servis
Yeşil Alan
Yürüyüş Alanı

Detay Özellikler

Çelik Kapı
Duşakabin
Ebeveyn Banyosu
Fiber İnternet
Giyinme Odası
Gömme Dolap
Görüntülü Diafon
Klima
Merkezi Isıtma
Sıcak Su
Vestiyer

Tercih Edilen Emlakçı

Konum

Proje Tipi

İstatistikler

79 Görüntülenme
1 Oy
0 Favori
0 Paylaş

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez


reklam ver
web tasarım
seo hizmeti
neo sambu