Forbest Optima Residence

Forbest Optima Residence

Proje İlanı

Forbest Optima Residence Projesinin Satılık veya Kiralık İlanınızın Bu Alanda Yer Alması İçin Tercih Edilen Emlakçı Olun.

 

Merak Ettiğiniz Sorular İçin Yardım Bölümümüzü İnceleyebilirsiniz.

 

 

Fiyat Bilgisi

Forbest Optima Residence projesinin bulunduğu bölgedeki konut fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, yapacağınız değerlendirmede "Fiyat Bilgisi İstiyorum" talebinde bulunmayı unutmayınız. En kısa sürede sizin için bölge analizi yapıp hem "Satılık" hem de "Kiralık" fiyat değerlendirmelerini ücretsiz olarak size sunacağız.

Genel Özellikler

Asansör
Fitness
Güvenlik (24 saat)
Sauna
Yangın Merdiveni
Yüzme havuzu (Açık)
Yüzme havuzu (Kapalı)

Daire Tipleri

1+0
1+1

Detay Özellikler

Akıllı Ev
Balkon
Klima
Merkezi Isıtma
Merkezi Isıtma (Pay Ölçer)
Sıcak Su
May 10, 2021
5
5
Harika

Forbest Optima Residence Değerlendirmesi

Forbest Optima Residence hakkında bir değerlendirme yaparak yorum ve puanlamanız ile proje hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla Daha az
0 Liked 0 Shared

Açıklama

Forbest Optima Residence 2 blok, 133 adet konuttan oluşan bir sitedir. Site 2700 m2 arsa alanı üzerine 1+0 ve 1+1 daireler olarak tasarlanmıştır. Daireler 35 – 47 m2 büyüklükler arasında değişmektedir. Forbest Optima Residence Forbest Yapı firması tarafından yapılmıştır.

Ulaşım: Forbest Optima Residence, İzban Esbaş metro istasyonuna 650 m – 8 dakika yürüme mesafesinde ve İzban Gaziemir metro istasyonuna 1,9 km – 25 dakika yürüme mesafesindedir.

Resmi Daireler: Forbest Optima Residence, Gaziemir Kaymakamlığına 500 m – 7 dakika yürüme mesafesindedir. Gaziemir Belediyesine 1,4 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. En yakın Ptt 750 m – 10 dakika yürüme mesafesindedir ( en yakında bulunan Ptt Akçak Cad. No: 110). Gaziemir Polis Merkezine 1,6 km – 20 dakika uzaklıktadır.

Hastane: Forbest Optima Residence, Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi 3,0 km – 45 dakika yürüme mesafesindedir.

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez. www.evdegerlendir.com sitesinde yer alan inşaat projelerinin yapımcısı veya hak sahibi değiliz. İş bu internet sitesi yalnızca söz konusu projelerin tanıtılması, gerek satıcıların ve gerek kullanıcıların söz konusu projeler hakkında değerlendirmelerini sunabilmeleri için oluşturulan bir platformdur. Sitemizde yer alan hiçbir proje ile ilgili hak iddia etmiyoruz, projeler veya projelerin sahibi olduğu firmalar ile hiçbir ilgimiz yoktur

Tercih Edilen Emlakçı

Proje Tipi

İstatistikler

102 Görüntülenme
1 Oy
0 Favori
0 Paylaş

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.