Yenisahra Aile Sağlığı Merkezi

Yenisahra Aile Sağlığı Merkezi

Yenisahra Aile Sağlığı Merkezi Babaros Mahallesi Sütçü Yolu Caddesinde bulunmaktadır.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde 4 Hekim  görev yapmaktadır. Yenisahra Aile Sağlığı Merkezinden hizmet almadan önce hekimlerin yeni bir nüfus kabul edip edemeyeceğinden emin olunuz. Aile sağlığı merkezlerinde görev yapan hekimler 4000′ den fazla nüfusa hizmet verememektedir.

 

Yenisahra Aile Sağlığı Merkezinde 4 Hekim 3500′ den az nüfusa hizmet vermektedir. Bu Aile Sağlığı Merkezinde 4 Hekim yeni nüfus kabul etmeye müsaittir. Eğer Yenisahra Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisinin sizin Aile Hekiminiz olmasını istiyorsanız E- Nabız uygulaması üzerinden tercih ettiğiniz hekimi Aile Hekiminiz olarak seçebilirsiniz.

 

Aile Hekimi değişiklikleri sistem gereği her ayın 5′ i ile 21′ i arasında yapılırsa aygın gün aktif olmaktadır. 21′ i 5′ i arasındaki tarihlerde yapılırsa sonraki ayın 6′ sında aktif hale gelir. Yapacağınız hekim değişikliklerinde bu kriteri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan hekimlerden birisini Aile Hekiminiz olarak seçtikten sonra Yenisahra Aile Sağlığı Merkezine yapacağınız ilk ziyarette Aile Hekiminizin haftalık çalışma programını öğreniniz. Bu sayede doktorunuzun görev yaptığı zamanlarda hizmet alırsınız.

 

Yenisahra Aile Sağlığı Merkezinden tahlil hizmeti almadan önce Aile Hekiminizden bu Aile Sağlığı Merkezinde hangi tahlillerin yapıldığını dair bilgi alınız. Eğer ziyaretiniz rutin kontrol için veya rapor almak amaçlı ise ALO 182 veya MHRS (mhrs.gov.tr) internet sitesinden randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Telefon Numarası: 0216 324 11 05

 

Adres: Barbaros Mahallesi Sütçü Yolu Caddesi No: 57 Ataşehir / İstanbul

 

Harita Konumu: https://goo.gl/maps/n7jFnm6YcUoeXQwN9

 

Navigasyon Koordinatı: 40.98713172053489, 29.095933751489778

 

Ulaşım

Habire Yahşi Anadolu Lisesi otobüs durağına 300 metre – 3 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Yenisahra Aile Sağlığı Merkezi hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum yaparak bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email