Allways

Proje İlanı

Allways Projesinin Satılık veya Kiralık İlanınızın Bu Alanda Yer Alması İçin Tercih Edilen Emlakçı Olun.

 

Merak Ettiğiniz Sorular İçin Yardım Bölümümüzü İnceleyebilirsiniz.

 

 

Fiyat Bilgisi

Allways projesinin bulunduğu bölgedeki konut fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, yapacağınız değerlendirmede "Fiyat Bilgisi İstiyorum" talebinde bulunmayı unutmayınız. En kısa sürede sizin için bölge analizi yapıp hem "Satılık" hem de "Kiralık" fiyat değerlendirmelerini ücretsiz olarak size sunacağız.

Genel Özellikler

Asansör
Güvenlik (24 saat)
Resepsiyon
Sauna
Yüzme havuzu (Kapalı)

Daire Tipleri

1+0
1+1
2+1
May 10, 2021
5
5
Harika

Allways Değerlendirmesi

Allways hakkında bir değerlendirme yaparak yorum ve puanlamanız ile proje hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla Daha az
0 Liked 0 Shared

Açıklama

Allways 147 adet konuttan oluşan bir rezidanstır. Proje 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşmaktadır. Daireler 27 – 56 m2 büyüklükleri arasında değişmektedir. Proje Allways Yapı firması tarafından yapılmıştır.

Ulaşım: Allways, Egekent İzban metro durağına 1,1 km – 14 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Resmi Kurumlar: Allways, Çiğli Kaymakamlığına 3,4 km – 45 dakika yürüyüş mesafesindedir. Çiğli Nüfus Müdürlüğüne 2 km – 25 dakika yürüyüş mesafesindedir. Çiğli Belediyesi 3,8 km – 50 dakika yürüme mesafesindedir. En yakın ptt şubesi Evka 5 2,4 km -40 dakika uzaklıktadır( 8928 sokak). Şehit Erdal Kılıç Polis Merkezi 3 km – 45 dakika yürüme mesafesindedir.

Hastane: Çiğli Eğitim ve Araştırma hastanesi 2,5 km – 35 dakika uzaklıktadır.

Okul: Allways, Tekel İlköğretim Okuluna 1,2 km – 15 dakika yürüme mesafesindedir. Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim okuluna 1,8 km – 25 dakika yürüme mesafesindedir. Nuriye – Abdülkerim Toraman İlkokuluna 1,6 km 25 dakika yürüme mesafesindedir.

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez. www.evdegerlendir.com sitesinde yer alan inşaat projelerinin yapımcısı veya hak sahibi değiliz. İş bu internet sitesi yalnızca söz konusu projelerin tanıtılması, gerek satıcıların ve gerek kullanıcıların söz konusu projeler hakkında değerlendirmelerini sunabilmeleri için oluşturulan bir platformdur. Sitemizde yer alan hiçbir proje ile ilgili hak iddia etmiyoruz, projeler veya projelerin sahibi olduğu firmalar ile hiçbir ilgimiz yoktur

Tercih Edilen Emlakçı

Proje Tipi

İstatistikler

187 Görüntülenme
1 Oy
0 Favori
2 Paylaşım

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.