Allways

Genel Özellikler

Asansör
Güvenlik (24 saat)
Resepsiyon
Sauna
Yüzme havuzu (Kapalı)

Daire Tipleri

1+0
1+1
2+1

Açıklama

Allways 147 adet konuttan oluşan bir rezidanstır. Proje 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşmaktadır. Daireler 27 – 56 m2 büyüklükleri arasında değişmektedir. Proje Allways Yapı firması tarafından yapılmıştır.

Ulaşım: Allways, Egekent İzban metro durağına 1,1 km – 14 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Resmi Kurumlar: Allways, Çiğli Kaymakamlığına 3,4 km – 45 dakika yürüyüş mesafesindedir. Çiğli Nüfus Müdürlüğüne 2 km – 25 dakika yürüyüş mesafesindedir. Çiğli Belediyesi 3,8 km – 50 dakika yürüme mesafesindedir. En yakın ptt şubesi Evka 5 2,4 km -40 dakika uzaklıktadır( 8928 sokak). Şehit Erdal Kılıç Polis Merkezi 3 km – 45 dakika yürüme mesafesindedir.

Hastane: Çiğli Eğitim ve Araştırma hastanesi 2,5 km – 35 dakika uzaklıktadır.

Okul: Allways, Tekel İlköğretim Okuluna 1,2 km – 15 dakika yürüme mesafesindedir. Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlköğretim okuluna 1,8 km – 25 dakika yürüme mesafesindedir. Nuriye – Abdülkerim Toraman İlkokuluna 1,6 km 25 dakika yürüme mesafesindedir.

Tercih Edilen Emlakçı

Proje Tipi

İstatistikler

160 Görüntülenme
0 Değerlendirme
0 Favori
2 Paylaşım

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.

Benzer Projeler

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez


web tasarım
seo hizmeti
neo sambu