Gayda Solo

Proje Hakkında Genel Bilgi

Gayda Solo 35 adet konuttan oluşan bir rezidanstır. 7 adet 2+1 tipi, 28 adet 3+1 tipi bulunmaktadır. 113 m2 ile 150 m2 büyüklükleri arasında değişen daireler 2212 m2 arsa üzerine inşa edilmiştir. Gayda Solo, Gayda İnşaat firması tarafından yapılmıştır.

 

Proje İlanı

Gayda Solo Projesinin Satılık veya Kiralık İlanınızın Bu Alanda Yer Alması İçin Tercih Edilen Emlakçı Olun.

 

Merak Ettiğiniz Sorular İçin Yardım Bölümümüzü İnceleyebilirsiniz.

 

 

Fiyat Bilgisi

Gayda Solo projesinin bulunduğu bölgedeki konut fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, yapacağınız değerlendirmede "Fiyat Bilgisi İstiyorum" talebinde bulunmayı unutmayınız. En kısa sürede sizin için bölge analizi yapıp hem "Satılık" hem de "Kiralık" fiyat değerlendirmelerini ücretsiz olarak size sunacağız.

Genel Özellikler

Asansör
Güvenlik (24 saat)
Otopark (Açık)

Daire Tipleri

2+1
3+1

Detay Özellikler

Akıllı Ev
Merkezi Isıtma (Pay Ölçer)
Mutfak (Ankastre)
Sıcak Su
May 10, 2021
5
5
Harika

Gayda Solo Değerlendirmesi

Gayda Solo hakkında bir değerlendirme yaparak yorum ve puanlamanız ile proje hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla Daha az
0 Liked 0 Shared

Açıklama

Çiğli ilçesinde bulunan önemli yerlerin Gayda Solo projesine olan mesafeleri:

Ulaşım: Gayda Solo, Çiğli İzban Metro İstasyonuna 1,3 km – 16 dakika yürüme mesafesindedir.

Resmi Kurumlar: Gayda Solo; Çiğli Kaymakamlığına 1,7 km – 25 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli İlçe Vatandaşlık ve Nüfus Müdürlüğü 3,1 km – 40 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli Belediyesi 1,4 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli Polis Merkezi 2,1 km – 30 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Hastaneler: Gayda Solo; Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2,4 km – 30 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Okullar: Gayda Solo, Çiğli 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1,6 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli Şehit Ali Karaoğlan Çok Programlı Anadolu Lisesi 1,3 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1,5 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Mehmet Kaşerci Ortaokulu 1,6 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir.

Bankalar: ING Atatürk Organize Sanayi Şubesi 2,5 km – 35 dakika yürüme mesafesindedir. Ziraat Bankası Tuzla Caddesi Şubesi 1,6 km – 25 dakika yürüme mesafesindedir.

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez. www.evdegerlendir.com sitesinde yer alan inşaat projelerinin yapımcısı veya hak sahibi değiliz. İş bu internet sitesi yalnızca söz konusu projelerin tanıtılması, gerek satıcıların ve gerek kullanıcıların söz konusu projeler hakkında değerlendirmelerini sunabilmeleri için oluşturulan bir platformdur. Sitemizde yer alan hiçbir proje ile ilgili hak iddia etmiyoruz, projeler veya projelerin sahibi olduğu firmalar ile hiçbir ilgimiz yoktur

Tercih Edilen Emlakçı

Proje Tipi

İstatistikler

101 Görüntülenme
1 Oy
0 Favori
3 Paylaşım

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.