Gayda Solo

Genel Özellikler

Asansör
Güvenlik (24 saat)
Otopark (Açık)

Daire Tipleri

2+1
3+1

Detay Özellikler

Akıllı Ev
Merkezi Isıtma (Pay Ölçer)
Mutfak (Ankastre)
Sıcak Su

Açıklama

Gayda Solo 35 adet konuttan oluşan bir rezidanstır. 7 adet 2+1 tipi, 28 adet 3+1 tipi bulunmaktadır. 113 m2 ile 150 m2 büyüklükleri arasında değişen daireler 2212 m2 arsa üzerine inşa edilmiştir. Gayda Solo, Gayda İnşaat firması tarafından yapılmıştır.

 

Ulaşım: Gayda Solo, Çiğli İzban Metro İstasyonuna 1,3 km – 16 dakika yürüme mesafesindedir.

Resmi Kurumlar: Gayda Solo; Çiğli Kaymakamlığına 1,7 km – 25 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli İlçe Vatandaşlık ve Nüfus Müdürlüğü 3,1 km – 40 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli Belediyesi 1,4 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli Polis Merkezi 2,1 km – 30 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Hastaneler: Gayda Solo; Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2,4 km – 30 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Okullar: Gayda Solo, Çiğli 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1,6 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Çiğli Şehit Ali Karaoğlan Çok Programlı Anadolu Lisesi 1,3 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Rotary Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1,5 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir. Mehmet Kaşerci Ortaokulu 1,6 km – 20 dakika yürüme mesafesindedir.

Bankalar: ING Atatürk Organize Sanayi Şubesi 2,5 km – 35 dakika yürüme mesafesindedir. Ziraat Bankası Tuzla Caddesi Şubesi 1,6 km – 25 dakika yürüme mesafesindedir.

Tercih Edilen Emlakçı

Proje Tipi

İstatistikler

70 Görüntülenme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş

Tercih Edilen Emlakçı Ol

Tercih Edilen Emlakçı olmak ister misin?

Bu projenin tercih edilen emlakçısı ol projeyi görüntüleyen tüm ziyaretçilere sen görüntülen.

Benzer Projeler

YASAL DUYURU

Evdegerlendir.com üzerinde bulunan tüm değerlendirmeler sitemize kayıt olmuş kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve her değerlendirmenin hukuki sorumluluğu değerlendirmede bulunan kullanıcı üzerindedir.

Tercih edilen emlakçı evdegerlendir.com için site yönetimi tarafından oluşturulmuş bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketinin yayımlanan proje ile aralarında resmi bir bağ bulunmaz ve evdegerlendir.com bunu iddia etmez


web tasarım
seo hizmeti
neo sambu