Kadıköy Konut Projeleri Listesi

Kadıköy Konut Projeleri Listesi

Kadıköy ilçesi 481.983 (2020) kişinin yaşadığı bir ilçe, Kadıköy’ ün konumu ve çevresindeki diğer ilçelere oranla daha fazla imkana sahip olması sebebiyle konut yatırımı her zaman cazip bir hale geliyor. Kadıköy’ de eğer bir eviniz veya iş yeriniz varsa her zaman bir yükselen bir değere sahipsiniz demektedir.

 

Kadıköy yatırım yapmak isteyen ancak bölgeyi bilmeyenler ve kiralık konut arayanlar için ise  karmaşık bir hale geliyor. Bu makalemizde Kadıköy’ de bulunan siteler ve konut projelerinin bilgilerini bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz projelerdeki Tercih Edilen Emlakçı ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Tercih Edilen Emlakçı üyelik paketi hakkında bilgi almak için Tercih Edilen Emlakçı Nedir ? – Ev Değerlendir

makalesini inceleyebilirsiniz.

 

Yenitepe Kadıköy – Ev Değerlendir Dumlupınar mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Excellence Koşuyolu – Ev Değerlendir  Acıbadem mahallesinde bulunan rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Ofton Koşuyolu – Ev Değerlendir  Koşuyolu mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Uplife Kadıköy – Ev Değerlendir  Dumlupınar mahallesinde bulunan bir sitedir.

 

Suaden Home By Güneri – Ev Değerlendir Bostancı mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

İstanbul 216 – Ev Değerlendir  Fikirtepe mahallesişnde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kentplus Kadıköy – Ev Değerlendir  Eğitim mahallesi bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Elite Concept – Ev Değerlendir Fikirtepe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Mina Towers – Ev Değerlendir Fikirtepe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Transform Fikirtepe – Ev Değerlendir  Dumlupınar mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy – Ev Değerlendir Eğitim mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Seven Four Life Acıbadem – Ev Değerlendir Acıbadem mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Benesta Acıbadem – Ev Değerlendir Acıbadem mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Koşuyolu Konakları – Ev Değerlendir   Acıbadem mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Çiftehavuzlar Residence – Ev Değerlendir Fenerbahçe mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

F. Ayanoğlu Residence – Ev Değerlendir Fenerbahçe mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

The Mandarins Acıbadem – Ev Değerlendir Fikirtepe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Alya Life Residence – Ev Değerlendir  Fikirtepe mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

216 Bahar – Ev Değerlendir 19 Mayıs mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Mayra Merdivenköy Butik 52 – Ev Değerlendir  Merdivenköy mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Yör Palas – Ev Değerlendir  Acıbadem mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Mesa Koz – Ev Değerlendir Sahrayıcedit mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Demirli Park Plus – Ev Değerlendir Sahrayıcedit mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Dekon Suadiye Ametist – Ev Değerlendir Suadiye mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Ziverbey 34 – Ev Değerlendir Feneryolu mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kontek Düet Çiftehavuzlar – Ev Değerlendir Göztepe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Nurtaş İş Merkezi – Ev Değerlendir  Eğitim mahallesinde bulunan bir iş merkezidir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kuleli Köşk Konutları – Ev Değerlendir  Zühtüpaşa mahallesinde bulunan bir iş merkezidir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Pırlanta Göztepe – Ev Değerlendir Fikirtepe mahallesinde bulunan bir iş merkezidir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Brooklyn Park – Ev Değerlendir Merdivenköy mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Business İstanbul – Ev Değerlendir   Merdivenköy mahallesinde bulunan bir iş merkezidir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Nida Kule Göztepe – Ev Değerlendir Merdivenköy mahallesinde bulunan bir iş merkezidir.

 

Suadiye Sahil Sitesi – Ev Değerlendir  Suadiye mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Baytur Kozyatağı Konutları – Ev Değerlendir Kozyatağı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Coşkan Sitesi – Ev Değerlendir Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Concord İstanbul – Ev Değerlendir   Dumlupınar mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Teknik Yapı Köşk Apartmanı – Ev Değerlendir Göztepe mahallesinde bulunan bir apartmandır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Teknik Yapı İskele Apartmanı – Ev Değerlendir Suadiye mahallesinde bulunan bir apartmandır. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Polat Ev Göztepe – Ev Değerlendir  Göztepe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Loft Sevgili – Ev Değerlendir  Erenköy mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Özen Residence – Ev Değerlendir  Erenköy mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Aqua Erenköy – Ev Değerlendir   19 Mayıs mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Dilman Modern – Ev Değerlendir  Erenköy mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Dilman Towers – Ev Değerlendir Erenköy mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Hoffman Erenköy Konutları – Ev Değerlendir  Erenköy mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kuriş Sitesi – Ev Değerlendir     Erenköy mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Fenerbahçe Dalyan Konakları – Ev Değerlendir Fenerbahçe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Suadiye Kumru Yuvası – Ev Değerlendir Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Çınarlı 6 – Ev Değerlendir   Bostancı mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Ary Poyraz Bostancı – Ev Değerlendir  Kozyatağı mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Bostancı Paragon Residence – Ev Değerlendir  Bostancı mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Galavia Suadiye Sitesi – Ev Değerlendir  19 Mayıs mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Galavia 01 – Ev Değerlendir    Suadiye mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Galavia 13 – Ev Değerlendir   19 Mayıs mahallesinde bulunan bir rezidanstır. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Dilkum Sitesi – Ev Değerlendir    Sahrayıcedit mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kumru Sevgili Sitesi – Ev Değerlendir    Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Sümko Sitesi – Ev Değerlendir  19 Mayıs mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Demirli Sitesi Nezirağa Blokları – Ev Değerlendir  Sahrayıcedit mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Emintaş Çamlık Sitesi – Ev Değerlendir  Sahrayıcedit mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Sevgili Residence – Ev Değerlendir  Göztepe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Basın Sitesi – Ev Değerlendir Acıbadem mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Evim Kadıköy – Ev Değerlendir  Fikirtepe mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Grena Suadiye – Ev Değerlendir  Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kaya Sitesi – Ev Değerlendir Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçısı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Ersoy Sahil Sitesi – Ev Değerlendir  Suadiye mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Defne Sitesi – Ev Değerlendir  Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kutlutaş Hürriyet Sitesi – Ev Değerlendir 19 Mayıs mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Yalçınkaya Sitesi – Ev Değerlendir  Erenköy mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Haydar Ertan Koru Evleri 12 – Ev Değerlendir  Caddebostan mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Erenköy Koru Sitesi – Ev Değerlendir Caddebostan mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Kozyatağı Vitrin Sitesi – Ev Değerlendir  Kozyatağı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Akın Ay Sitesi – Ev Değerlendir Caddebostan mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Caddebostan Park Konutları – Ev Değerlendir  Caddebostan mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Göztepe Park Residence – Ev Değerlendir  Caddebostan mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Ateşpare Sitesi – Ev Değerlendir  19 Mayıs mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Evinpark Selen – Ev Değerlendir Erenköy mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Lotus 16 – Ev Değerlendir  Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Akdeniz Cadde Sitesi – Ev Değerlendir  Bostancı mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Barış Sitesi – Ev Değerlendir  Acıbadem mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Yüksek Ticaretliler Sitesi – Ev Değerlendir  Acıbadem mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Yeni Örnek Sitesi – Ev Değerlendir  Koşuyolu mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Elysium Elit – Ev Değerlendir  Koşuyolu mahallesinde bulunan bir sitedir. Tercih Edilen Emlakçısı bulunmamaktadır. Tercih Edilen Emlakçı olmak için başvuru yapabilirsiniz.

 

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email

web tasarım
seo hizmeti
neo sambu