Tercih Edilen Emlakçı Nedir ?

Tercih Edilen Emlakçı Nedir ?

Tercih Edilen Emlakçı Nedir ?

Tercih Edilen Emlakçı evdegerlendir.com bünyesinde bulunan 1 yıllık/ 200 TL olan bir üyelik paketidir. Bu üyelik paketini emlakçılar için bir tanıtım ürünü olarak da tanımlanabilir. Bu paket alındığı zaman alan emlakçı evdegerlendir.com’ da seçtiği konut projesinde 1 yıl boyunca “Tercih Edilen Emlakçı” olur ve projeyi ziyaret edenler sadece kendisini Tercih Edilen Emlakçı olarak görür. Bu sayede proje ile ilgilenenler Tercih Edilen Emlakçı’ ya rahatlıkla ulaşır.

Tercih Edilen Emlakçı olduğunuzda;

1) evdegerlendir.com’ da sizin adınıza seçtiğiniz projede Tercih Edilen Emlakçı olduğunuza dair bir makale yayımlanır. Bu makale sizin arama motoru optimizasyonu gelişiminiz için çok önemlidir.

2) Evdegerlendir.com sosyal medya hesaplarında 12 ay boyunca ayda 1 kez Tercih Edilen Emlakçı olduğunuz proje paylaşılır ve sizin Tercih Edilen Emlakçı olduğunuz belirtilir.

3) Projeyi istediğiniz gibi yönetme imkanına sahip olursunuz. Projeye iletişim bilgilerinizi, projeye ait ilanlarınızı , kendinize ait 16 adet fotoğraf ve videolar ekleyebilir, proje detay ve genel özelliklerini istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Tercih Edilen Emlakçı olmak için “Tercih Edilen Emlakçı sözleşmesi” ni kabul etmeniz gerekmektedir. Bu adresten Tercih Edilen Emlakçı sözleşmesine ulaşabilirsiniz: Tercih Edilen Emlakçı Sözleşmesi – Ev Değerlendir

Tercih Edilen Emlakçı olmak istiyorsanız, seçtiğiniz projede bulunan projede “Tercih Edilen Emlakçı Ol” bölümünden başvuru yapabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için iletisim@evdegerlendir.com’ a email gönderebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Tercih Edilen Emlakçı için ödeme IBAN numarasına para transferi veya www.shopier.com aracılığı ile yapılmaktadır.

Yorum yaz
Yorum
İsim
Email

web tasarım
seo hizmeti
neo sambu